SVETSKI DAN POEZIJE: Evo gde u subotu kafu možete da platite pesmom!
Nemojte se iznenaditi ako vam 21. marta konobar u kafiću zatraži stih umesto novca. Na Svetski dan poezije, u nekoliko kafića u Beogradu, moći ćete da platite kafu svojim stihovima.
Akciju je organizovala austrijska kompanija "Julius Meinl", i u njoj će gosti će postati pesnici, a pesme sredstvo plaćanja, piše "Blic".
- Umesto novca, kelneru dajte stih, i ulepšajte tako Svetski dan poezije, u akciji koja će trajati samo taj dan, od osam do 14 sati - kažu organizatori akcije.
U akciju će, pored Beograda, biti uključeni i kafići u Novom Sadu, Pančevu, Kraljevu i Kruševcu, gde će posetioci moći da izraze svoje misli i osećanja na poetski način.
Svi će imati priliku da stanu iza globalne poruke "Pokažimo svetu da su osećanja vrednija od novca".

Beograd: Manjež Park Caffee (Bulevar umetnosti-Merkator)
Leila (Kralja Petra 41)
Pastis bistro (Strahinjića Bana 52b)
Dokolica (Kralja Milutina 1)
Caffee Wien (Nebojšina 2)
Pančevo: Hedonist (Trg kralja Petra Prvog 8-10)
Novi Sad: Porta (Katolička porta 6)
Kraljevo: Sempre XL (Jug Bogdanova 48)
Kruševac: Caffee Cinema (Kajmakčalanska bb)
(Telegraf.rs)
Video: Pripreme za Vojnu paradu, oklopna vozila srpske vojske
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Suza
Zao mi je sto ovo nije organizovano u Kragujevcu, bilo bi lepo druziti se uz kafu.
Podelite komentar