Vređao policiju na Fejsbuku, pa dobio krivičnu prijavu!
Jedan Slavonac je na Fejsbuku vređao i omalovažavao policijske službenike, pa je protiv njega pokrenut krivični postupak.
- Muškarac, 42-godišnjak sa područja grada Požege je preko društvene mreže omalovažavao i vređao policijske službenike i protiv njega je podignuta optužnica - saopštila je požeško-slavonska policijska stanica.
Nije poznato šta je Slavonac 29. septembra oko 22 sata tačno napisao.
Od sada možete pratiti Telegraf i na Vajberu!
(Telegraf.rs / Izvor: net.hr)
Video: Ulice i vozila pod vodom Jako olujno nevreme pogodilo Kraljevo, potop na više lokacija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
NT
Haha posto FB nije javno glasilo, mogu tu tuzbu o tarabu da zakace.. :)))) Samo mi nije kako je taj tuzilac nije odmah dobio otkaz na mesu samim tim sto je prihvatio tu tuzbu.. Bedna prica!
Podelite komentar