• 7

POČINILAC ĆE BITI KAŽNJEN: Goran Vesić najoštrije osuđuje napade na kontrolore!

- Ovo nije jedini slučaj nasilja u Beogradu. Zato je neophodno da Skupština grada, beogradska policija, kao i svi činioci našeg društva sarađuju i preventivno rade na suzbijanju svakog nasilja – istakao je Goran Vesić

  • 7

Gradski menadžer Goran Vesić najoštrije je osudio današnji napad na kontrolora A.S. koji se dogodio u javnom prevozu.
BRUTALNO PRETUČEN KONTROLOR U BEOGRADU: Napadač ga udarao u glavu bokserom!

Brutalni napad na kontrolora u gradskon prevozu vandalski je čin koji zaslužuje svaku osudu. Grad Beograd najoštrije osuđuje nasilje i zahteva da počionilac bude priveden pravdi i najoštrije kažnjen. Želim da obavestim javnost da sam povodom ovog incidenta razgovarao sa Veskom Milićem, načelnikom Policijske uprave za grad Beograd, koji me je uverio da beogradska policija veoma energično radi na rasvetljavanju ovog slučaja - istakao je Vesić.
Kako kaže, uveren je da će policija i u ovom slučaju biti efikasna i da će biti poslata jasna poruka huliganima da ne mogu da teroririšu građane.
- Nažalost, kontrolori kao i vozači gradskog prevoza često su na meti huligana. Ovo nije jedini slučaj nasilja u Beogradu. Zato je neophodno da Skupština grada, beogradska policija, kao i svi činioci našeg društva sarađuju i preventivno rade na suzbijanju svakog nasilja – poručio je Goran Vesić.
(Telegraf.rs)

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Dag

    Kontrolor - gradjanin?... ( Ili,sliga - sistema?.)...

  • Dag

    Samo - ostro... ( Ali,idu - izbori.)...

  • Vlajko

    Kaznice ga pustanjem na slobodu kao ostale.

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima