Odloženo saslušanje Čumeta
Saslušanje Ljubiše Buhe Čumeta pred Prvim javnim tužilaštvom u Beogradu zbog krivičnog dela ometanja pravde na suđenju, odloženo je za početak februara.
BIVŠI POLICAJAC OPLJAČKAO ČUMETA: Obio mu kućni sef i odneo nakit i dokumenta!
Saslušanje je odloženo zbog branioca.
Podsećamo, protiv Čumeta je podneta krivična prijava za ometanje pravde, jer je u decembru, na pretresu, povodom optužbi da je supruzi poklonio ukradeni automobil marke Ferari sa prekucanim brojevima uvredio tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva.
(E. T.)
Video: U toku su pregovori ruskih akcionara sa mađarskim MOL-om o izlasku ruskog vlasništva iz NIS-a
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
gradjanin
Čovek je pod stresom, pa zar njega NEKO da opljačka, njega koji čitav život radi i pošteno zaradjuje...???
Podelite komentar