Deda vozio u rikverc i prikolicom ubio sina
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu podneli su krivičnu prijavu protiv sedamdesetosmogodišnjeg meštanina Braničeva zbog osnovane sumnje da je udario i usmrtio sina vozilom "škoda".
JEZIV OPROŠTAJ NA FEJSBUKU: Ovu poruku je napisala devojka ubijenog navijača iz Valjeva (FOTO)
Sumnja se, naime, da je on juče u svom dvorištu, upravljajući unazad vozilom "škoda" sa prikolicom, udario sina i usmrtio ga.
Krivična prijava protiv osumnjičenog podneta je Osnovnom javnom tužilaštvu u Velikom Gradištu.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Ulice i vozila pod vodom Jako olujno nevreme pogodilo Kraljevo, potop na više lokacija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Kiki
Pa on ako je otac i covek sudjenje i ne treba da ceka Ja bi sam sebi presudio A ako ceka sudjenje covek nije
Podelite komentar
Zvezdara 988
U svici od ove godine je zabranjeno voziti u rikverc ...bas zbog toga!
Podelite komentar
AS
Pa sin nije maloletan, trebalo je da se skloni dok starac vozi, i sin je mator?
Podelite komentar