Indijski policajci silovali devojku u Nju Delhiju
Među četiri muškarca uhapšena zbog silovanja 28-godišnje devojke u predgrađu Nju Delhija nalaze se i dva policajca, javljaju danas indijski mediji.
Devojka je silovana u kući u kojoj je bila u poseti prijatelju u naselju Noida u petak naveče, a naredni dan podnela je prijavu u policiji, nakon čega je usledilo hapšenje, piše list "Hindu". List navodi da su dva policajca i još trojica drugih muškaraca provalila u kuću i rekli prijatelju devojke da izađe, nakon čega su je napali.
- Nakon što su je isprebijali i silovali, oni su od nje uzeli bankovnu karticu sa koje su podigli novac - rekao je šef lokalne policije Arun Kumar televiziji NDTV.
Peti optuženi je u bekstvu. Lekari su potvrdili da je devojka silovana, a optuženi su priznali krivično delo. Hapšenje je usledilo nakon što je juče izrečena prva kazna za grupno silovanje devojke u autobusu u Nju Delhiju.
(Telegraf.rs / Srna)
Video: Prst se ne vidi pred okom na putu kod Bečeja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
стрептомицин
Шта је са овим Индијцима и силовањима у последње време?! Па зар у земљи од преко милијарду становника не може да се нађе нека добровољно него мора тако чопоративно?
Podelite komentar
Ljilja
U Indiji ljudi nisu normalni zive kao divljaci
Podelite komentar
Dusan
Ovi nasi Jos nisu poceli silovati, pitanje je vremena
Podelite komentar