BERLUSKONI: Nisam spavao 55 dana i smršao sam 11 kilograma!
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni, koji je nedavno osuđen na četvorogodišnju zatvorsku kaznu, izjavio je da zbog šikaniranja pravosudnih organa nije spavao 55 dana i da je smršao 11 kilograma.
- Italijansko pravosuđe hoće da me izbriše iz istorije. Ovo su najteži dani u mom životu. Smršao sam 11 kilograma. Nisam spavao 55 dana - rekao je Berluskoni svojim stranačkim kolegama i simpatizerima.
- Italijanski pravosudni organi podrivaju osnove pravne države. Sve to zbog nepravednih i sramotnih optužbi. Pravosuđe želi da me prikaže kao lopova iako nikada u životu ništa nisam ukrao - izjavio je ogorčeni Silvio.
Podsetimo, nedavno su se pojavile i informacije da će se Berluskoni kandidovati na evropskim izborima u Estoniji, kako bi izbegao sudski progon u Italiji.
(Telegraf.rs)
Video: Kako vrućine utiču na srce, šta se dešava kada zagrejani pipijete ledenu vodu, objašnjava kardiolog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
tragač
A ti gresan ni kriv ni duzan, bas mi te zao lose i siromasno si proveo zivot
Podelite komentar
zeka
Požali se drugaru Putinu.
Podelite komentar
русија
правда за бертија
Podelite komentar