Pijan pretio ćerki i unuci pištoljem i hteo da ih zapali!
U porodičnoj kući, u Velikom Selu kod Beograda, Dragoslav Đ.(78), pod dejstvom alkohola, pištoljem je pretio ćerki i unuki.
Čovek je ćerku i unuku zaključao u sobu i, navodno, otišao da kupi benzin kako bi zapalio kuću. Prestrašene žene uspele su da se oslobode i pozovu policiju.
Policajci Palilule na čelu sa načelnikom Goranom Mijailovicem odmah su blokirali kraj. Telefonom su stupili u kontakt sa Dragoslavom Đ., koji je odbio da kaže gde se nalazi i zatim je isključio aparat.
Posle dvosatne potrage Dragoslav je lociran i uhapšen bez upotrebe oružja.
(Telegraf.rs)
Video: Evo zašto gubitak ili rastanak prihvatamo tek posle 40 dana, objašnjava prof.dr Bojana Cvejić
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Bekim
Srpska posla
Podelite komentar
Premier
Srbin i pivo ko dva brata...
Podelite komentar