Četvrti dan protesta: Demonstranti u daleko manjem broju i danas šetaju Beogradom
Protesti građana u Beogradu, nezadovoljnih izbornim rezultatima, nastavljeni su i danas, četvrti dan zaredom.
Treći dan protesta: Demonstranti šetaju s bakljama, transparentima i pištaljkama (VIDEO)

Protest nezadovoljnih izbornim rezultatima odvija se pod nazivom "Protest protiv diktature".
Nešto pre 18 sati je počelo okupljanje, na "starom" mestu, ispred Doma Narodne skupštine. Kao i prethodnih večeri posle okupljanja krenula je i protestna šetnja centralnim beogradskim saobraćajnicama.
Minut ćutanja

Saobraćaj u okolini Trga Nikole Pašića je već obustavljen.
Kolona je krenula u protestnu šetnju drugačijom rutom nego juče, kroz Bulevar kralja Aleksandra do Vukovog spomenika, a zatim kroz Ulicu kraljice Marije.
(Telegraf.rs)
Video: "Trebalo je ranije da kaže" Dinča otkrio što nije došao na koncert Baneta Mojićevića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Andrej
Sve cestitke Aleksandru Vucicu na legalnoj pobedi u prvom krugu, narod je pokazao slogu i jedinstvo kada je bilo najpotrebnije.
Podelite komentar
Minja
Svaki dan ce ih biti sve manje.
Podelite komentar
milica
ovde najmanje ima studenata
Podelite komentar