• 6
 ≫ 

Detalji napada na radnika "Gradske čistoće": Devojka ga udarala metlom po glavi, oglasilo se preduzeće

 ≫ 

Policija je uhvatila i privela počinioce

  • 6
Gradska čistoća muškarac i žena tuku radnika

Foto-ilustracija: Nikola Tomić, Shutterstock

Noćas oko 4.00 časa u toku radne smene, u Bulevaru Кralja Aleksandra momak i devojka napali su komunalnog radnika JКP „Gradska čistoća“ Dudaj Besnika, saopštilo je ovo preduzeće. 

Devojka je radniku nanela povrede udarajući ga metlom po glavi.

Radnik je odvežen u Urgentni centar Кliničkog centra Srbije, a nakon snimanja glave konstatovane su lakše telesne povrede i pušten je na kućno lečenje.

Zahvaljujući brzoj reakciji pripadnika MUP-a, počinioci su evidentirani i privedeni.

Video: Kako se peru kontejneri u Beogradu?

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Milica

    11. decembar 2022 | 23:01

    Neka ih bude sramota, sta im smeta čovek sto zaradjuje za život? Sad lepo za kaznu nek oni rade njegov posao a plata tom radniku.

    32
    2

    Podelite komentar

  • Гојко

    12. decembar 2022 | 07:46

    Треба узети у обзир да је Дудлај нападнут на радном месту.

    3
    0

    Podelite komentar

  • Nena

    11. decembar 2022 | 23:32

    Sramota,u šta se to mi kao društvo pretvaramo?

    2
    1

    Podelite komentar

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Ne želim da budem informisan
Ok