
Isključenje vode na Savskom vencu: Ova domaćinstva je neće imati do 20 sati
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u opštini Savski venac danas će od 8 do 20 sati bez vode ostati potrošači u Ulici Teodora Drajzera, na celoj neparnoj strani i na parnoj strani od broja 8 do broja 44, kao i u ulicama Uroša Predića, Rodoljuba Čolakovića i Borivoja Drobnjakovića (deo Kronštatske ulice do Teodora Drajzera), najavljeno je iz JKP-a "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne.
Iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Servisnom centru Grada Beograda na broj telefona 11-0-11 ili na besplatni broj 0800/110-011 za sve pozive iz fiksne telefonije, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Novi besplatan vođeni obilazak Novog groblja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Kranp
Ne verujem da će Senjak ostati bez vode .......
Podelite komentar