Kiša stigla u Beograd, a evo šta nas očekuje do kraja dana!

A. G.
A. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Na području Novog Beograda upravo je počela kiša, što je u skladu sa najavom Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), koji je ranije saopštio da se padavine očekuju od sredine dana na području Beograda.

Kako se navodi u prognozi, vreme je promenljivo, uz smenu sunčanih i oblačnih intervala, a kiša povremeno pada na severu i severozapadu Srbije, dok su u brdsko-planinskim krajevima jugozapadne i južne Srbije moguće i lokalne nepogode sa grmljavinom.

Duva slab do umeren vetar severnog i severoistočnog pravca, dok se najviša dnevna temperatura kreće u rasponu od 16 do 21 stepen.

Građanima se savetuje da ponesu kišobrane i prilagode vožnju uslovima na mokrim kolovozima.

(Telegraf.rs)

Video: Potop u Višnjičkoj ulici u Beogradu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Ccccc

    12. maj 2025 | 12:01

    Jutros slusam kisa krajem nedelje...da li je moguce da dan ne mozete da pogodite?!

  • Milan

    12. maj 2025 | 13:12

    Nemate pojma, rekli ste od ponedeljka stabilizacija vremena

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA