Jutarnji haos u Beogradu! Najveći zastoj na mostovima: Naoružajte se strpljenjem

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Beograđani se i ovog jutra suočavaju sa velikim saobraćajnim gužvama koje su počele već u ranim jutarnjim satima.

Najkritičnija situacija je, kao i obično, na auto-putu koji prolazi kroz grad – vožnja od Medakovića do petlje „Zmaj“ traje više od pola sata, iako je deonica duga tek nešto više od 10 kilometara.

Saobraćaj je usporen i na svim mostovima.

Na Gazeli se sporije prolazi u smeru ka centru, dok se kolone stvaraju i na Brankovom mostu, takođe prema gradu.

Na Pančevačkom putu gužve počinju već od Krnjače, a zastoji se nastavljaju preko Pančevačkog mosta sve do Bulevara despota Stefana.

Pupinov most je opterećen u smeru ka Zemunu.

Velike gužve beleže se i na Autokomandi, gde su svi prilazi kružnom toku gotovo blokirani.

Usporeno se vozi i u drugim delovima Beograda, naročito na Banovom brdu i u delovima Novog Beograda.

Gužve neće jenjavati ni tokom dana, s obzirom na to da se sredinom dana očekuje jače naoblačenje sa kišom, što će dodatno usporiti saobraćaj.

Tada vožnju treba prilagoditi vremenskim uslovima i uslovima u saobraćaju, a posebnu pažnju obratiti na veoma klizave puteve kada počne kiša.

(Telegraf.rs)

Video: Ovako se voli Srbija! Pešaci sa KiM ne odustaju uprkos kiši i vetru - RADNO

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Aleksandar

    3. novembar 2025 | 09:24

    Aktualna vlast u Beogradu nije sposobna da organizuje saobraćaj. Sve se svodi na prazne priče i obećanja.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA