Pančevački most na listi prioriteta: Poznato kada kreće rekonstrukcija, evo šta će se promeniti

A. N.
A. N.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Iki
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Cxvc

    08. decembar 2025 | 10:02

    Ipak je prioritet delfinarijum i nacionalni stadion

  • Vladimir 52 Borča

    08. decembar 2025 | 10:01

    Po koji put se izrađuje plan za most koji je danas bukvalno postao ćuprija ? Pančevački most je u stvari realna slika odnosa svake vlasti prema građanima do sada . Besni smo za ne brigu o građanima . Preko Save se ne zna broj mostova leva obala je bukvalno enklava ili kao severna Mitrovica takav tretman imamo kao građani. Poniženja neopravdani časovi kašnjenja na posao a kad dođu izbori bukvalno svi počinju da lažu . Sloba ga je zafarbao a Velja Ilić stavio nešto gelendera i to je to.Pecajući ispod samog mosta na žalost imao sam priliku da vidim eroziju betonske konstrukcije koja se urušava sa pešačke staze, komadi betona bukvalno otpadaju sa armature preko dve decenije šikljala je voda za piće iz glvnog cevovoda jednom rečju nemar svih grackih vlasti prema građanima leve obale Dunava.

  • Uki

    08. decembar 2025 | 08:15

    Nemoj slucajno da se prevarite pa da napravite jos jedan

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA