Horor u Kaluđerici: Kamion udario u autobusko stajalište, "pečurka" srušena, ima povređenih

E. B.
E. B.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 5

Oko 11.15 časova u beogradskom naselju Kaluđerica, u Ulici vojvode Stepe Stepanovića, dogodila se saobraćajna nezgoda kada je kamion udario u autobusko stajalište, saznaje Telegraf.

Prema prvim informacijama, u trenutku nezgode na stanici se nalazila starija žena koja je tom prilikom povređena, nakon što je na nju pala konstrukcija stajališta. Ona je vozilom Službe hitne pomoći prevezena u Urgentni centar, gde joj je ukazana lekarska pomoć.

Kaluđerica, autobuska stanica, pečurka, saobraćajna nesreća, kamion Foto: Telegraf.rs
Kaluđerica, autobuska stanica, pečurka, saobraćajna nesreća, kamion Foto: Telegraf.rs

Na licu mesta intervenisala je policija, koja obavlja uviđaj i utvrđuje sve okolnosti pod kojima je došlo do ove nezgode. Zasad nije poznato šta je tačno uzrokovalo da kamion udari u stajalište.

(Telegraf.rs)

Video: Sajam AERO Friedrichshafen 2026

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Žare

    25. april 2026 | 12:31

    Ovakav kamion je u nemačkoj i na otpadu zabranjen a kamoli u saobraćaju .Ko je ovaj šporet proglasio tehnički ispravnim .Tehnički pregled bi u normalnom svetu momentalno dobio zabranu rada . U Srbiji svaki 10 auto nije tehnički ispravan .Vozilo starije od 30 godina ili je Altajmer ili groblje .

  • sale

    25. april 2026 | 12:49

    Ko dozvoljava da ovakva vozila mogu biti ucesnici u saobracaju?

  • Lord

    25. april 2026 | 12:53

    Telefon,ili je prirodno lud...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA