Humanitarni koncert "Za crkvu na Šari" danas u Beogradu

A. N.
A. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Humanitarni koncert pod nazivom "Za crkvu na Šari" biće održan danas sa početkom u 20 časova na velikoj sceni Centra za kulturu "Vlada Divljan" u Beogradu.

Čitav prilog prikupljen tokom večeri namenjen je za završetak izgradnje crkve Svetog velikomučenika Pantelejmona u selu Sušiće na Šar planini na Kosovu i Metohiji.

Na konceru će učestvovati Ljubomir Ljuba Manasijević, Miloš Nikolić, Ana Ivanović, Marko Kačarević, Aleksa Nedeljković, Anđela Kulić, Anđela Dogandžić, Anđela Piljak i porodica Trifović.

Kako je navelo udruženje "Kruna zaveta", koje je organizator humanitarnog koncerta, u selu Sušiće živi 145 Srba, od kojih je 45 dece.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Predstava "San letnje noći" studenata FSU

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA