REKE TEKU BEOGRADOM: Ne sedajte za volan, ulice poplavljene, evo gde je najgore
Obilni pljuskovi koji od jutros padaju u Beogradu izazvali su probleme u saobraćaju, a pojedine saobraćajnice našle su se pod vodom.
Zbog velike količine padavina poplavljeni su delovi Smederevskog puta, Višnjičke ulice, ulice kod Ade Huje, kao i Radničke ulice na Čukarici, gde je otežano odvijanje saobraćaja.
Na pojedinim deonicama voda se zadržava na kolovozu, zbog čega vozači moraju da budu posebno oprezni kako ne bi došlo do saobraćajnih nezgoda ili zastoja.
Vozačima se savetuje da prilagode brzinu uslovima na putu, povećaju odstojanje u odnosu na vozilo ispred sebe i izbegavaju nagla kočenja i skretanja.
Video: Poplavljene ulice u Zemunu
Nadležni apeluju na sve učesnike u saobraćaju da budu strpljivi i dodatno oprezni dok traju nepovoljni vremenski uslovi.
Meteorolozi najavljuju da će se nestabilno vreme sa povremenim obilnim pljuskovima i grmljavinom zadržati i tokom dana, pa se vozačima preporučuje da, ukoliko nisu u žurbi, odlože putovanje ili pre polaska provere stanje na putevima.
(Telegraf.rs)
Video: Zapaljeni auto na aerodromu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Dule
Nije kriva kisa,nego ne odrzavanje sisitema za odvod vode.Bravo Gangula!
Podelite komentar
Tea
Bilo bi nam neobicno da do ovaga nije doslo.
Podelite komentar
Zapusteno
Ne rešava se problem odvoda , kanalizacije , vode ...ja pamtim bar 40 god. Je tako .
Podelite komentar