• 9
 ≫ 

Otkrivena laboratorija za uzgoj marihuane kod Kruševca: Jedan od osumnjičenih imao i kanabisovo ulje

 ≫ 

Osumnjičeni su zadržani na 48h i biće privedeni Višem javnom tužilaštvu u Kruševcu

  • 9
Kanabis

Foto: Pixabay

Policajci iz Kruševca uhapsili su M. I. (41) i M. S. (35) iz okoline Kruševca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga.

Prilikom pretresa stana i drugih prostorija M. I. policija je otkrila improvizovanu laboratoriju za veštački uzgoj marihuane, 680 grama marihuane i dva šprica sa tečnošću za koju se sumnja da je kanabisovo ulјe.

Policija je prethodno M. I. zatekla na jednoj parceli u okolini Kruševca, u zasadu sa 50 bilјaka indijske konoplјe.

Takođe, pronađen je i pištolј i 38 metaka, pa će protiv njega biti podneta i krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvolјena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

M. S. se sumnjiči da je sa M. I. uzgajao indijsku konoplјu radi dalјe prodaje.

Po nalogu tužilaštva, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Kruševcu.

Video: U Pančevu otkrivena laboratorija marihuane

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • NENAD

    11. septembar 2020 | 17:14

    Hapsite ljude bez veze, kada cete shvatiti da je to lek, pola sveta je legalizovalo a mi se pravimo i dalje pametni , sramota zasta ljudi idu u zatvor, i dobiju isto robije kao ubice , neverovatno

    10
    3

    Podelite komentar

  • 11. septembar 2020 | 16:15

    Naši preci su nesmetano gajili konoplju jer im je trebala za odeću ali sada se koristi plastika,zabraniše.

    9
    3

    Podelite komentar

  • 1111

    11. septembar 2020 | 20:47

    Pustite ljude na slobodu i dajte im subvencije za proshirenje proizvodnje. Pa nauchno je dokazano da je kanabisovo ulje lekovito. Izgleda da ce mo od policije kupovati tu istu robu.

    2
    1

    Podelite komentar

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Ne želim da budem informisan
Ok