Upali u stan Novosađanke, vezali je i mučili, pa pokrali: Policija uhvatila dvojicu lopova

Novosadska policija uhapsila je G. N. (31) i S. J. (31), koji su 14. januara u porodičnoj kući napali 67-godišnju meštanku Petrovaradina mučili je i oduzeli joj 35.000 dinara i mobilni telefon, prenosi Beta.
Osumnjičeni se terete da su ušli u kuću oštećene, vezali joj ruke konopcem, stavili selotejp traku preko usta, a zatim je tukli i teško povredili, navodi se u saopštenju policije.
Osumnničeni su saslušani u nadležnom tužilaštvu, a sudija za prethodni postupak odredio im je pritvor do 30 dana.
Video: Haraju lopovi po jednom beogradskom naselju: Ulaze u zgrade i kradu panik lampe
(Telegraf.rs)
Video: Muzej Jugoslavije privlači veliki broj posetilaca za Dan mladosti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Voja
Da nikad neizadju iz zatvora oni i njima slični. Vratiti smrtnu kaznu oa da vidiš. Dosta ovoga i kakav zakon i kakva humanost. Dušanov zakon.
Podelite komentar
Ruja
E da je pravde bili bi oni do kraja života u zatvoru...
Podelite komentar