Novovarošanin u kući imao mini arsenal: Policija pronašla pušku, dva pištolja i više od 100 metaka
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju podneće krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u ovom gradu protiv šezdesetogodišnjeg muškarca iz Nove Varoši.
On se sumnjiči da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, prenosi RINA.
U pretresu kuće i pomoćnih prostorija osumnjičenog policija je pronašla i oduzela automatsku pušku, dva pištolja, 113 komada municije, okvir za automatsku pušku i tri okvira za pištolj.
(Telegraf.rs)
Video: Da li Srbija podržava zabranu društvenih mreža za mlađe od 18 godina? Evo šta su nam rekli građani
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.