
Ovo je automobil u kom su izrešetana dvojica mladića u Futogu: Četvoro uhapšeno
Vozilo parking-servisa uklonilo je automobil u kom su ubijena dvojica mladića u pucnjavi koja se sinoć oko ponoći desila u Futogu. Brzom akcijom policije, uhapšene su četiri osobe zbog sumnje da su umešane u likvidaciju i pucnjavu. Među njima je, kako saznajemo, i osumnjičeni za nepsoredno izvršenje krivičnog dela teško ubistvo.
Kako saznajemo, Miloš M. (20) je ranjen u glavu, prevezen u KC Vojvodina, potom je podlegao povredama, a Nikola Š. (19) je ubijen na licu mesta, gde je Hitna pomoć mogla samo da koonstatuje srmt.
Kako saznajemo, policija u Novom Sadu brzom i efikasnom akcijom uhapsila je N. L. (2000), D. D. (1999), O. R. (2002) I B. G. (1997) osumnjičene za pucnjavu u Ulici Fruškogorskoj u Futogu u kojoj je N. Š. (2004) preminuo na licu mesta, dok je teško ranjen M. M. (2003) kasnije preminuo u bolnici.
Na njih je, kako smo saznali, pucano iz automobila.
(Telegraf.rs)
Video: Stević: U toku akcija "Alkohol i droga", cilj da se sa puteva uklone neodgovorni vozači
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Lord
Ovoga nije bilo pre devete ofanzive,svakakav sljam se nakotio u N.Sadu...
Podelite komentar
Forma
Jel ovo vama normalno? Od ribnikara, smedereva, svaki dan se deca ubijaju? Koja je vasa reakcija ? Ovo je uzas, gde nam deca odrastaju, treba bezati odavde sto dalje
Podelite komentar
Lilly love black
90te com
Podelite komentar