Žena iz Pančeva prodala stan, pa ostala bez novca: Lopovi je zagovarali, ovako su ukrali tri miliona dinara
V. N. i S. N. iz Pančeva uhapšeni su zbog sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu.
Oni su su 25. oktobra na Zelenoj pijaci u tom gradu na naročito držak način od oštećene žene (64) ukrali torbu u kojoj se nalazio novac od prodaje stana u iznosu od 25.500 evra.
Naime, V. N. je zagovarao oštećenu ženu, da bi je S. N. potom odgurnuo i uzeo joj torbu. Na taj način osumnjičeni su pribavili imovinsku korist u iznosu od tri miliona dinara.
Javni tužilac OJT Pančevo je, nakon što je saslušao V. N. i S. N. u svojstvu osumnjičenih, predložio Osnovnom sudu u Pančevu određivanje pritvora protiv V. N. i S. N. zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo.
(Telegraf.rs)
Video: Mrtav pijan NAGAZIO 200 NA SAT! Presretači zaustavili vozača (39) kod Loznice, odmah priveden
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Na
Pijaci u Pancevu rade u grupama to svako zna a gospodja naivna sa tolikim parama pravo medju vukove
Podelite komentar