
Oglasio se Viši sud o kazni koju su dobili Dijana Hrkalović i Milorad Šušnjić
Viši sud u Beogradu – Posebno odeljenje za organizovani kriminal, dana 22. januara 2025. godine, doneo je i javno objavio presudu kojom su oglašeni krivim i to okrivljena Dijana Hrkalović zbog izvršenja krivičnog dela trgovina uticajem u produženom trajanju, a okrivljeni Milorad Šušnjić zbog izvršenja krivičnog dela zloupotreba službenog položaja.
Osuđeni su na:
okrivljena Dijana Hrkalović na kaznu zatvora u trajanju od jedne godine i 4 meseca.
okrivljeni Milorad Šušnjić na kaznu zatvora od jedne godine.
Istovremeno, okrivljeni Dejan Milenković oslobođen je od optužbe da je izvršio krivično delo zloupotreba službenog položaja u produženom trajanju.
Prilikom objavljivanja presude, predsednik veća ukratko je saopštio razlogepresude, a protiv iste dozvoljena je žalba Apelacionom sudu u Beogradu.
(Telegraf.rs)
Video: Konkurs za 72. brigadu za specijalne operacije Vojske Srbije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Дража
Ово је тачка на И! Пораз друштва, система и правосуђа!
Podelite komentar
Milo
Smejurija, banana država
Podelite komentar
Rastko
I posle se cudite sto su deca na ulicama ! Za sve ovo dobila da nosi nanogicu godinu dana ?! Ljudi jel to drzava ?
Podelite komentar