
Stravična nesreća u Barajevu, poginuo muškarac: Sleteo sa puta na prugu i udario u voz
Čitanje: oko 1 min.
Muškarac starosti oko 30 godina poginuo je u strašnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Barajevu.
Kako Informer nezvanično saznaje, saobraćajna nesreća dogodila se jutros oko 6 sati u mestu Veliki Borak.
Sumnja se da je automobil marke "tojota" najpre sleteo sa puta na prugu, u mestu Veliki Borak, a potom je u njegov automobil udario voz.
U automobilu je pronađeno telo muškarca starosti oko 30 godina. Policija obavlja uviđaj kojim će biti utvrđeno šta se tačno dogodilo.
Obavešteno je i nadležno tužilaštvo.
(Telegraf.rs)
Video: Koncert dr Neleta Karajlića u Domu omladine Beograda
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zoran
Ti mladici ko da im je mozak ispran divljaju bez veze i eto tako i zavrse
Podelite komentar
Lale
Postoje 2 načina da se tako pogine. Ili si nenormalan ili totalno nenormalan. Kako možeš da sletiš sa puta i naletiš na voz?
Podelite komentar