Zaplena nesvakidašnje droge u Beogradu! Pogledajte šta je u flašama našla policija u stanu

E. H.
E. H.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su A. I. (37), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Pretresom stana i drugih prostorija u Beogradu gde je osumnjičeni neprijavljeno boravio, policija je pronašla ukupno 5,24 litara supstance „GBL“, koja se nalazi na Spisku supstanci koje se koriste u nedozvoljenoj proizvodnji opojnih droga i psihoaktivnih supstanci, spremne za dalju prodaju.

Takođe, policija je tokom pretresa, pronašla i 1,18 grama opojne droge amfetamin i 0,90 grama opojne droge „MDMA“.

Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu.

(Telegraf.rs)

Video: Vučica Mia pripitomljena

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Teme

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA