Sastanak direktora policija Srbije i Republike Srpske o unapređenju bezbednosne saradnje

A. S.
A. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Direktor policije Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije general policije Dragan Vasiljević sastao se danas u Beogradu sa direktorom policije MUP Republike Srpske Sinišom Kostreševićem, s kojim je razgovarao o aktuelnim bezbednosnim izazovima i daljem unapređenju saradnje u borbi protiv svih vidova kriminala.

Vasiljević i Kostrešević istakli su značaj prijateljskih i partnerskih odnosa policijskih službi, koji se ogledaju kroz uspešnu operativnu saradnju i zajedničko učešće u regionalnim inicijativama.

Poseban akcenat stavljen je na razmenu iskustava i dobrih praksi, kao i na dalje jačanje saradnje specijalnih i posebnih jedinica policije, što će doprineti efikasnijem odgovoru na najsloženije bezbednosne izazove.

Direktori Vasiljević i Kostrešević potvrdili su punu posvećenost nastavku i produbljivanju saradnje, u cilju povećanja bezbednosti i dobrobiti svih građana.

(Telegraf.rs)

Video: Deki Miodragu rekli da će uskoro da umre, on je za kraj imao samo jednu želju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA