Prva fotografija sa mesta udesa kod Obrenovca: Auto "zgužvan", autobus ostao bez prednjeg dela

J. O.
J. O.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Četiri osobe povređene su jutros oko 7.15 sati u sudaru autobusa i automobila kod Obrenovca.

Kako se vidi na fotografiji sa lica mesta, levi far automobila je odvaljen, a isto se dogodilo i sa kompletnom prednjom levom stranomp utničkog automobila koji je učestvovao u udesu. On je prilično "zgužvan", a delovi i jednog i drugog vozila nalaze se po putu.

I dalje nije poznato kako je tačno došlo do udesa, ali po načinu na koji su vozila oštećena može da se pretpostavi da je jedno od vozila potencijalno delom prešlo u traku drugog.

U komentarima ispod objave se spominje da je do udesa došlo kada je na put izleteo pas lutalica, ali to nije potvrđeno.

U udesu su povređene četiri osobe - vozač i tri putnika autobusa prevezeni su u Urgentni centar.

(Telegraf.rs)

Video: Nevreme ne prestaje: Poplava na Kanarevom brdu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA