
"Spasio ga je otac, izneo ga je kroz prozor!": Stric tinejdžera koji je spavao u kući koja je noćas buknula
Milan J., stric povređenog tinejdžera M.J. (18) u požaru na Dušanovcu detaljno je opisao dramu koja ih je zadesila rano jutros.
Milan J. stric povređenog tinjedžera ispričao je da je požar i krenuo iz sobe u kojoj mu je spavao bratanac M.J.
- Sa njim su bila i dva mala psa maltezer i špic. Dim nas je probudio, ja sam izneo majku iz druge prostorije, a brat je kroz prozor izneo bratanca - objašnjava Milan i dodaje da je uzrok požara punjač:
- Bratanac je zadobio opekotine po rukam i nogama. Rekao nam je da se to dogodilo samo što je zaspao. Telefon mu je bio uključen na punjaču do kreveta. Kaže da je osetio samo toplo na nogama, a tada je već sve gorelo - objašnjava Milan dok nam rukom pokazuje krevet na kom je spavao M.J. i prozor kroz koji ga je otac izneo.
Prema njegovim rečima prostorija imao oko 60 kvadrata predsoblje i tri sobe.
- Skoro smo sve renovirali i sve je izgorelo... Sav nameštaj, garederoba u ormanu. Dva psa su se ugušila, bežali su od dima i ugušili su se u drugoj prostoriji - objasnio nam je Milan i dodao da su vatrogasci brzo stigli i da su satima bili tu.
(Telegraf.rs/Informer.rs)
Video: Obeležila 20 godina karijere: Koncert Jelene Tomašević u Sava Centru
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mika
Niko se ne obazire na savete vatrovasaca da se punjaci ne drze pod naponom sve vreme. Tamrza omladine da vadi punjac iz struje i ukljucije samo kabl u mob, moze vrlo lako da ih kosta imovine ili zivota.
Podelite komentar