
UZNEMIRUJUĆE! Snimak brutalnog ubistva mladića u Beogradu: Prišao hladnokrvno džipu, pa u njega sasuo metke
Telegraf.rs uspeo je da dođe do snimka egzekucije u centru Beograda!
Naime, kako se vidi na snimku, automobil se polako zaustavljao, a potom mu je prišao nepoznati mladić, preskočivši zaštitnu ogradu. U tom momentu je iz drugog pravca naišao drugi mladić koji je izvadio pištolj, a zatim je ispalio nekoliko hitaca.
Podsećanja radi, mladić A. I. (24) ubijen je večeras u Ulici Gavrila Principa u Beogradu. Na njega su pucala dvojica napadača dok je sedeo za volanom automobila "land rover". On je preminuo na licu mesta pošto je pogođen u glavu.
Sumnja se da ubijeni mladić nije ni bio meta već osoba s kojom je ubijeni bio pre toga. Ubijeni mladić radio je na građevini, nema ni oca ni majku.
Dvojica pucača su navodno došetala do automobila i pobegla pešice, pa su ubrzo i uhvaćeni kod Beograda na vodi. Jedan od njih je maloletan, ima samo 16 godina, a drugi je identifikovan kao B. N. (20).
Jedan od pištolja osumnjičenih pronađen je u Hercegovačkoj ulici. Forenzičari su u međuvremenu odvezli telo.
Istragu vodi Više javno tužilaštvo.
Na snazi je akcija "Vihor".
(Telegraf.rs)
Video: Svečano zatvaranje koncertne sezone Beogradske filharmonije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Boža zemunac
Vratiti smrtnu kaznu pod hitno.
Podelite komentar
Miki
Da i u Srbiji nismo vise bezbedni..
Podelite komentar
Zzz
Auuu šta se nama događa?!?
Podelite komentar