Težak udes na Ibarskoj: Motor leži na putu, kaciga odletela, stvara se velika kolona od Rušnja

A. M.
A. M.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Teška saobraćajna nesreća dogodila se na Ibarskoj magistrali, u blizini skretanja za Ripanj, a kako saznaje Telegraf, povređena je najmanje jedna osoba.

Kako se vidi na fotografijama sa lica mesta, u nesreći je učestvovao motociklista, koji je išao iz pravca Lipovačke šume.

težak udes na ibarskoj kod skretanja za ripanj Foto: Telegraf.rs

Na licu mesta se nalazi policija, a Hitna pomoć je odvezla motociklistu.

težak udes na ibarskoj kod skretanja za ripanj Foto: Telegraf.rs

Za sada nije poznato kako je došlo do nesreće, a kako saznajemo na licu mesta, formira se kolona duga bar kilometar već od Rušnja.

težak udes na ibarskoj kod skretanja za ripanj Foto: Telegraf.rs

(Telegraf.rs)

Video: Vučić uručio zlatne medalje pripadnicima MUP-a

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Šone

    8. jun 2025 | 13:15

    Bez ulaska u osudu bilo koga, ali kako dođu lepši dani, tako "zujanje" motociklista je nenormalno . Nisu to bajkeri ,već neizivljeni napucani adrenalinom momci koji misle da je ceo put njihov .Kao vozac automobila ,zilion puta sam bezao da se ne bi" napaljeni " motociklista zabio u auto i ubio i sebe i mene .

  • Гаргамел

    8. jun 2025 | 18:34

    Само пун гас немој случајно да је неко испред тебе!!!!!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA