
Drama u Zaječaru: Upucao suprugu (67), lekari joj se bore za život
Policija u Zaječaru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je Č. Đ. (72) iz okolne Zaječara, zbog sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.
On se sumnjiči da je sinoć, u okolini Zaječara, nakon kraće verbalne rasprave, ispalio više hitaca u svoju šezdesetsedmogodišnju suprugu i teže je povredio.
Policija je ubrzo identifikovala i uhapsila osumnjičenog, dok je povređena žena odmah prevezena u Zdravstveni centar u Zaječaru radi ukazivanja lekarske pomoći.
Osumnjičenom je, po nalogu višeg javnog tužioca, određeno zadržavanje do 48 sati, u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
(Telegraf.rs)
Video: Novi Sad: Uhapšena dvojica osumnjičenih za sedam razbojništava
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Oldtajmer®
Ispalio više hitaca i samo je povredio?! Jel' ti patroni bili punjeni sačmom za prepelice?
Podelite komentar