Najveća akcija borbe protiv korupcije - perači para padaju svuda po Srbiji!

J. P.
J. P.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Đole
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Q

    18. jun 2025 | 11:00

    Onaj ko je nezaposlen a ima racun u banci , na koji mu cesto lezu vece sume novca , radi sta ???

  • Map

    18. jun 2025 | 10:15

    Kad dođu na red oni sto radnicima isplacuju minimalac znacu da se nesto radi protiv korupcije a u korist obicnog garađanina

  • Pandi

    18. jun 2025 | 09:08

    Tresla se gora...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA