Pretio ženi batinama i ubistvom zbog 100 evra: Muškaracu određen pritvor zbog prinude

A. S.
A. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, policijski službenici Policijske stanice Novi Beograd doneli su rešenje o zadržavanju D. R. (47), zbog sumnje da je izvršio pokušaj krivičnog dela prinuda.

Sumnja se da je D. R. putem telefona, kao i tokom neposrednog razgovora, pokušao da prisili S. B. da mu vrati novac za koji tvrdi da mu duguje.

Okrivljeni je, prema navodima tužilaštva, uz pretnje ubistvom i nanošenjem teških telesnih povreda pokušao da natera oštećenu da mu vrati 100 evra, koje je, prema izjavi okrivljenog, oštećena dugovala njemu, njegovoj majci i bratu na ime dela date mesečne zakupnine za stan.

Na saslušanju okrivljeni je negirao izvršenje krivičnog dela prinuda, a imajući u vidu višestruku raniju osudjivanost i činjenicu da postoje okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi uticati na oštećenu i svedoka i da će ponoviti krivično delo, Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo predlog Trećem osnovnom sudu u Beogradu da prema okrivljenom odredi pritvor u trajanju do 30 dana.

(Telegraf.rs)

Video: Žandarmerija i ronioci krenuli u potragu za ostalim delovima tela raskomadanog muškarca

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA