Glavni tužilac VJT Stefanović: Svi koji su napali policiju na protestu biće identifikovani i procesuirani
"Sva lica koja su na večerašnjem protestu u Beogradu napala pripadnike policije i institucije Republike Srbije biće identifikovana i procesuirana u skladu sa zakonom", poručio je glavni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Nenad Stefanović.
"Nadležni organi su u više navrata upozoravali učesnike protesta i druge građane da nasilje neće biti tolerisano, kao ni napadi na državne institucije, njihove predstavnike i druge građane", podseća Stefanović.

Ponovio je apel građanima da ne posežu za nasiljem i da svoje pravo na mirno okupljanje iskoriste u skladu sa Ustavom i zakonima RS.
(Telegraf.rs)
Video: Crkva rođenja Presvete Bogorodice gradi se u Novom Surčinu: Otac Milan o veliom poduhvatu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Слађана Точиловац Шаљић
Апсолутна подршка!
Podelite komentar
Nebojsa
E crko dabogda!
Podelite komentar
Žile
Snimci iživo govore suprotno da je policija ta koja je prva napala gradjane koji su krenuli kucama sa Slavije!
Podelite komentar