Povređena devojka i dve bebe! Detalji horora u Surčinu, evo šta je izazvalo požar

E. K.
E. K.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Tokom noći u Višegradskoj ulici broj 14a u Surčinu izbio je požar zbog posledica kog ima nekoliko povređenih - devojka i dve bebe, izvestio je Telegraf.rs.

Kako saznajemo, devojka starosti oko 30 godina skočila je sa prvog sprata zgrade u kojoj je buknula vatra.

Takođe, Hitna pomoć prevezla je dve bebe koje su se, prema informacijama Telegraf.rs, nagutale dima.

Hitna pomoć brzo je izašla na lice mesta i zbrinula povređene.

Na terenu su rapidno reagovale i vatrogasne i policijske jedinice.

Prema nezvaničnim informacijama našeg portala, vatra je krenula zbog električnog bicikla.

Podsetimo, ovo nije nikako prvi put da izbije požar iz tog razloga. Pre skoro godinu dana, u stravičnom požaru koji je planuo u Novom Sadu, živote su izgubili svi članovi jedne porodice - majka, otac i četvoro dece.

Električni bicikl koji je bio prikačen na punjač izazvao je požar u kojem su stradali majka, Maja S. (23) otac Danijel A. (29) i njihovo četvoro dece starosti 2, 4, 5 i 7. Kuća je imala samo jedan prozor koji se naslanjao na zid groblja zbog čega ga nije bilo moguće otvoriti. Ujak (18) i komšije pokušali su na sve načine da spasu porodicu, ali nažalost, ovim mladim životima nije bilo spasa.

(Telegraf.rs)

Video: Muzej zaboravljenih umetnosti u Novom Sadu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA