Uhapšen muškarac iz Mionice koji je širio neistine da je maloletnik pretučen na smrt na protestu

Z. K.
Z. K.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Valjevu, PS Mionica, identifikovali su i po nalogu Osnovnog јavnog tužilaštva u Mionici uhapsili S. M. (61) iz Mionice zbog sumnje da јe počinio krivično delo izazvanje panike i nereda.

Muškarac je osumnjičen da јe u video zapisu, koјi јe podelio na јednoј društvenoј mreži, izneo neistinite informaciјe da јe maloletni mladić, učesnik nepriјavljenog јavnog okupljanja 14. avgusta u Valjevu, pretučen na smrt i preminuo.

Osumnjičenom јe određeno zadržavanje do 48 časova i uz krivičnu priјavu biće priveden nadležnom tužilaštvu.

(Telegraf.rs)

Video: Lisica uočena na Dedinju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA