Dva mladića izbodena nožem, devojci posle nesreće amputirana ruka: Crna subota u Srbiji

J. O.
J. O.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Sumirano

  • Pronađeno telo nepoznate osobe na kupalištu "Peskara" u Zrenjaninu
  • M. S. 25 izboden nožem na Zvezdari, odbija saradnju sa policijom
  • S. B. 25 izboden nožem u Skadarliji 
  • Teška saobraćajna nesreća na auto-putu PirotNiš, devojci (18) amputirana ruka

Telegraf.rs i ovog jutra objavljuje najvažnije vesti iz crne hronike u Srbiji koje su se dogodile tokom prethodnog dana.

Pronađeno telo u Zrenjaninu

Telo za sada nepoznate osobe pronađeno je jutros nešto posle 6.30 sati na kupalištu "Peskara" u Zrenjaninu.

Telo u vodi primetili su prolaznici i odmah pozvali policiju. Ono je izvučeno i predato ekipi Hitne pomoći koja je izašla na teren, ali su lekari mogli samo da konstatuju smrt.

Na lice mesta izašli su i pripadnici vatrogasno-spasilačke jedinice Zrenjanin i to jedno vozilo sa čamcem i tri spasioca, koji su izvukli telo.

Više ubadanja nožem

M. S. (25) izboden je nožem preksinoć oko ponoći na Zvezdari.

Na njega je, kako saznaje Telegraf.rs, on je dva puta uboden u leđa.

Mladić nije želeo da sarađuje sa policijom, i rekao je da mu je s leđa prišlo šest nepoznatih osoba i da zato nije mogao da ih vidi.O slučaju je obavešteno i nadležno tužilaštvo.

Iste večeri S. B. (25) je izboden nožem ispred jednog ugostiteljskog objekta u Skadarliji.

Kako saznaje Telegraf.rs, sinoć je došlo do fizičkog sukoba kada je S. B. izlazio iz jednog od lokala zajedno sa F. S. (20) i S. J. (20). Njih je napala grupa mladića obučena u crno.

S. B. je tokom sukoba zadobio teške telesne povrede - nožem je uboden u butinu i stomak. Druga dva mladića lakše su povređena.

Sanitetom Hitne pomoći prevezeni su u Urgentni centar.

Naime, napadnuti mladići su prilikom davanja izjave rekli da je "došlo do nesporazuma oko devojaka koje su se nalazile u lokalu", te da su zbog toga kasnije napadnuti ispred istog.

Stravična saobraćajna nesreća, devojci amputirana ruka

Tri državljanke Austrije turskog porekla povređene su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se juče ujutru dogodila na auto-putu Pirot–Niš.

Nesreća se dogodila kada je automobil marke "nisan" austrijskih registarskih oznaka udario u betonski nadvožnjak, a zatim sleteo u jarak pored puta.

Povređene su vozačica (55) i dve putnice stare 29 i 18 godina. Najstarija žena je nakon pregleda specijaliste urgentne medicine u UKC Niš zadržana radi daljeg praćenja.

Dvadesetdevetogodišnja putnica zadobila je povrede lica i nakon zbrinjavanja u reanimaciji prebačena je na Odeljenje maksilofacijalne hirurgije.

Najmlađa putnica (18) prošla je sa najtežim povredama – u niškom Kliničkom centru lekari su morali da joj amputiraju ruku. Nakon hitne operacije, primljena je u jedinicu intenzivnog lečenja Klinike za anesteziju i intenzivnu terapiju.

Tokom uviđaja saobraćaj na ovoj deonici nije bio obustavljen, a o događaju je obavešteno nadležno tužilaštvo. Za sada nema zvaničnih informacija o uzrocima nesreće.

(Telegraf.rs)

Video: U Ivanjici počela “Nušićijada”

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA