
Devojčicu vatrogasci izvlačili ispod autobusa u Zemunu, nije joj bilo spasa: Povređena i trudnica deveti mesec
U sudaru tri autombila i autobusa stradala je devojčica (15) , a teško povređena trudnica deveti mesec, saznaje "Telegraf.rs".
Kako javlja naš reporter, nesrećna devojčica bila je zaglavljena ispod autobusa. Nju su morali da izvlače vatrogasci. Nažalost, lekari su mogli samo da konstatuju smrt.
U bolnicu je prevezena i trudnica koja je deveti mesec trudnoće.
Na terenu je 4 ekipe Hitne pomoći, policija i vatrogasci.
U teškoj nezgodi učestvovao je autobus "18".
Nezvanično, gradski autobus prvobitno je udario devojčicu (15) godina, nakon čega je došlo do sudara tri vozila u ulici Cara Dušana u Zemunu.
Takođe, tri osobe su prevezene u bolnicu, a prema našim saznanjima, strahuje se da ovaj broj nije konačan.
Kako nam je rečeno u Hitnoj pomoći, na teren je upućeno četiri ekipe.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)
Video: Direktor ekonomske skole
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
...
Pa ko nam vozi autobuse nista nije cudno, penzioneri i migranti
Podelite komentar
Ns
A ko je vozio autobus?
Podelite komentar
Mimi
Naprimalo se sve i svasta za vozace bahatost na sve strane tuzno je da nevini stradaju.
Podelite komentar