Tinejdžeri prebijeni dok su sedeli u parku: Grupa maskiranih huligana krvnički ih tukla bejzbolkama i šipkama
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Djole
Kako bi im se naj...o majke da su moje dete prebili. Molili bi za zivot
Драго
Државо свако вече је Вихор сузбијте криминал док још није касно и повећајте казне за лакше и теже телесне повреде и за убиства.
vukodlak
U Srbiji :Svi imaju veće pravo od zakona ??????Tako je ,kada nam zakon kontrolišu korumpirani,i izdajničke sudije !!???A te delije će naleteti kad tad ,pa će biti ,oni su dobra deca !!!!!!!!!!!!!!!!