
Užas kod Kikinde: Maloletnica (13) zatrudnela nakon silovanja
D.A. (19) iz Sajana kod Kikinde osumnjičen je, da je tokom jula meseca u Kikindi izvršio obljubu nad devojčicom (13) nakon čega je ona zatrudnela.
D.A. je 2. septembra saslušan i određeno mu je zadržavanje u trajanju od 48 sati.
"Do isteka zakonskog roka osumnjičeni je saslušan u VJT u Zrenjaninu. Naredbom o sprovođenju istrage osumnjičeni se tereti da je tokom jula meseca 2025. godine, u Kikindi, izvršio obljubu nad detetom, starosti 13 godina, a što je za posledicu imalo trudnoću"- saopšteno je iz Višeg javnog tužilaštva u Zrenjaninu.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Zrenjaninu osumnjičenom je izrekao meru zabrane prilaska, sastajanja i komuniciranja sa oštećenom kao i svedocima, koje je potrebno ispitati u toku postupka, a zbog postojanja sumnje da bi osumnjičeni mogao ometati postupak uticanjem na njih, kao i da bi u kratkom vremenskom periodu mogao ponoviti krivično delo.
Za ovo krivično delo zaprećena je kazna u trajanju od 5 do 15 godina.
(Telegraf.rs/Informer)
Video: Hapšenje osumnjičenog za ubistvo navijača Partizana
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
.
Malo je 5 do 15. Malo
Podelite komentar
Aaaa
Kastrirati ga i zatvoriti doživotno!!!!
Podelite komentar
Darija
Jadna devojčica, šta sve sad mora da prođe, suđenja, svedoci, suočavanje sa manijakom, njegovim advokatom koji će na sve moguće načine pokušati da dokaže da je bilo dobrovoljno, prepričavanja po selu, a tek trudnoća...ne zna se šta će joj gora biti trauma, rađanje ili abortus.
Podelite komentar