
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo na Vračaru! Učestvovao u krvničkom ubadanju Vukašina i Marka ispred kladionice
A. K, koji je osumnjičen da je 31. avgusta učestvovao u napadu nožem na Vukašina Stankovića i Marka R, uhapšen je u Beogradu.
On je saslušan u tužilaštvu i određen mu je pritvor do 30 dana.
Pritvor mu je određen da ne bi uticao na svedoke, da ne bi ponovio krivično delo i zbog uznemirenja javnosti, rekla je za Tanjug portparol tog suda Ivona Čogurić.
On je osumnjičen za krivična dela teško ubistvo u saizvršilaštvu i teško delo u pokušaju u saizvršilaštvu.
Podsetimo, dvojica mladića izbodena su nožem na Vračaru. Vukašin Stanković preminuo je od posledica povreda, a njegovom prijatelju Marku R. povređeno je više unutrašnjih organa i on je i dalje u teškom stanju.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Hapšenje osumnjičenog za ubistvo navijača Partizana
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Пера
Бар 40 година а и тоје мало
Podelite komentar
Djuro
Inicijali ? Cemu inicijali a takav zlikovac ???? Vratiti smrtnu kaznu pod obavezno , ovo je sve otislo dodjavola
Podelite komentar
Toya
Onakvo divno i vaspitano dete su ubili... i dalje mi se plače. 5 dana trazite ubice u centru grada ?!? I jos ih niste sve pohvatali ?!?
Podelite komentar