Dačić o neredima u Novom Sadu: Desio se masovan napad na policiju i zaprepašćujuće nasilje

D. J.
D. J.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Boki
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Zoran

    06. septembar 2025 | 10:40

    Ono što smo videli sinoć svako normalan nebi komentarisao nego bi preduzimao odlučne poteze I naučio pameti nasilnike. Gospodine Dacicu policajci vam stoje kao glineni golubovi I primaju udarce od razularene rulje i niko ne preduzima nista. Gospodo policajci ne dozvolite ugrožavanje svojih zivota I naučite tu stoku pameti kao sto čine sve policije sveta. Ako vas neko sprečava u tome pošaljite njega neka stoji ispred vas.

  • Pazarac

    06. septembar 2025 | 10:25

    Neredi u režiji BiA, svima poznato vec viđeno...

  • Petar

    06. septembar 2025 | 09:48

    Veliki broj policajaca uzima bolovanje da izbegne sukob sa svojim narodom jer i oni vide da ne brane zemlju nego licne interese pojedinaca. Policija mora biti u sluzbi nekorumpitame drzave. Zato u uvode digitalna bolovanja da bi mogli da isprate sve.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA