
Ovo je žena iz Bogatića koja je poginula dok je bila sa sinom (3): Na njih naleteo vozač, nije se zaustavio
Čitanje: oko 1 min.
M. J. (38) je poginula u nedelju uveče, a njen trogodišnji sin povređen, kada je na njih kolima naleteo vozač u Ulici dr Mladena Miloševića u Bogatiću. Vozač koji je bio za volanom navodno "pasata" jr pobegao sa mesta nesreće, ali je ubrzo uhapšen.
Nesreća se dogodila oko 19 sati, a nesrećna žena je poginula na licu mesta, dok je dete, bez svesti zbrinula Hitna pomoć.
Dečak je bio u guralici i on je prvo prebačen u Opštu bolnicu u Šapcu, ali je zbog težine povreda upućen na Institut za majku i dete u Beogradu.
(Telegraf.rs)
Video: Saobraćajna nesreća Takovska
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.