
Drama u Kragujevcu, turski državljanin preti da će da skoči sa krana: Ovo je razlog
Radnik na gradilištu u Ulici Ilije Garašanina u Kragujevcu, inače turski državljanin, već duže od dva sata preti da će da skoči sa krana, potvrđeno je za Telegraf.rs.
On se na kran popeo pre više od dva sata, a prema nezvaničnim informacijama razlog zbog kog preti skokom sa visine su neisplaćene zarade.
Na licu mesta je policija i pregovarački tim koji pokušavaju da ga ubede da siđe sa krana.
SOS telefon za pomoć osobama koje razmišljaju o samoubistvu
Broj 0800/309-309, opcija 1, SOS telefon je koji radi 24 sata, a na koji se javljaju stručnjaci za sprečavanje samoubistva - lekari Klinike za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević". Svi pozivi su anonimni i besplatni.
Služba urgentne psihijatrije prima pacijente 24 sata bez zakazivanja, bez knjižice i bez plaćanja, a Centar za mentalno zdravlje od 9 do 18 prima takođe bez zakazivanja.
Ukoliko vam je potrebna pomoć, svakog dana možete pozvati i volontere Centra "Srce" od 14 do 23 časa na broj telefona 0800-300-303 ili im se obratiti mejlom na vanja@centarsrce.org, kao i preko četa na sajtu www.centarsrce.org.
Volonteri razgovaraju s ljudima koji su usamljeni, uznemireni, povređeni, tužni, očajni, nesigurni.
Video: Podrumac: Sjajna je ideja da se "Na slovo na slovo" vrati kao predstava
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.