SAZNAJEMO Žena ubijena, mužu se bore za život: Detalji pucnjave u lokalu u Višnjičkoj banji, nađen pištolj

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U lokalu u Višnjičkoj banji u Beogradu ubijena je jedna žena, a ranjene još četiri osobe među kojima je i njen muž kome se lekari bore za život, saznaje "Telegraf.rs".

Kako saznajemo, bračni par nije bio meta napada već druga osoba koja je bila u kafiću.

Prema prvim informacijama, D. V. (51) pronađena je bez znakova života, dok su Lj. M. (42) i O. A. (59) zadobili prostrelne rane na nozi. U pucnjavi su ranjeni još N.N. (33) i D.R. (29). Svi se oni nalaze u Urgentnom centru.

Na snazi je "Vihor 3" . Policija je raspisala potragu za belim kombijem i najmanje dvojicom izvršioca.

U kafiću nađen je pištolj iz kog je pucano.

Policija je blokirala celo naselje Palilula.

Reporter "Telegraf.rs"  javlja da sve vrvi od policije.

Prema rečima svedoka pucači su izašli iz belog kombija i zapucali, bilo ih je destak.

Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu.

(Telegraf.rs)

Video: Novo groblje kao "Muzej na otvorenom": Priključite se vođenim turama

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA