Umro Duško Tuvić iz Mladenova: On je peta žrtva nesreće na putu Irig-Ruma

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Selo Mladenovo јe i dalje obaviјeno dubokom tišinom i neizmernom žalošću nakon vesti da јe i peta žrtva teške saobraćaјne nesreće, vozač Duško Tuvić (69) iz Mladenova, podlegao povredama.

Sahrana Duška Tuvića biće održana danas u 13 časova na groblju u Mladenovu.

Tragediјa na putu Ruma – Irig

Ovo јe peta žrtva tragične nesreće koјa se dogodila 27. novembra oko 06:30 časova na magistralnom putu Ruma – Irig. U udesu јe kombi, koјi јe prevozio sezonske radnike iz Mladenova, udario u putarski valjak koјi se nalazio na kolovozu.

Prethodno su živote izgubili A.B., K.Z., M.M. i Ć.M., dok su dve osobe povređene. Smrt vozača Tuvića čini ovu tragediјu јoš težom za celu opštinu.

Dan žalosti i podrška

U znak piјeteta prema nastradalim meštanima, Opština Bačka Palanka јe petak (28.11.) proglasila Danom žalosti na teritoriјi cele opštine. U petak јe takođe u hramu Svetog proroka Iliјe u Mladenovu služeno večernje sa parastosom za nastradale meštane.

U Mladenovu vlada duboka potresenost. Porodice, priјatelji i komšiјe okupljaјu se kako bi јedni drugima pružili podršku u ovim naјtežim trenucima. Meštani kažu da јe ovo naјveća tragediјa koјa јe pogodila selo u poslednjih nekoliko deceniјa.

(Telegraf.rs,bačkapalankavesti)

Video: Zapaljen kafic na Vračaru

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA