Tragedija na Vračaru: U stomatološkoj ordinaciji preminula žena (70)
≫
Čitanje: oko 1 min.
U jednoj stomatološkoj ordinaciji na Vračaru desila se tragedija, saznaje Telegraf.
Žena R. V, stara 70 godina, preminula je dok je bila u ordinaciji.
Ekipa Hitne pomoći pokušala je reanimaciju, ali, na žalost, ona nije bila uspešna.
(Telegraf.rs)
Video: Policija uhapsila 3 osobe zbog bacanja bombe na kuću u Nehruovoj ulici
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mirna
Zato ja ne idem kod zubara. Veliki je to stres za organizam. Imam 72.
Podelite komentar