OPSADNO STANJE U BEOGRADU: UKP upao na više lokacija, pala grupa dilera sa 11 KG DROGE!

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, na teritoriji glavnog grada sinoć su pripadnici Uprave kriminalističke policije obavili pretrese na više lokacija i zaplenili više od 11 kilograma različitih vrsta narkotika, saznaje Tanjug.

U koordiniranoj akciji policija je uhapsila ukupno sedam osumnjičenih zbog preprodaje droge.

Tri lica uhapšena su zbog preprodaje oko pola kilograma marihuane i 30 grama heroina, jedan osumnjičeni uhapšen je zbog preprodaje više od dva i po kilograma marihuane, dok je još jedan osumnjičeni uhapšen zbog više od jednog kilograma marihuane.

Prodavac šest kilograma marihuanne i 30 grama kokaina je lišen slobode prilikom prodaje kokaina kupcu koji je takođe uhapšen.

Svima je određeno zadržavanje do 48 sati, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, u kom roku će biti privdeni na saslušanje.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA