Velika zaplena droge u Srbiji, otkrivamo detalje akcije UKP: Uhapšeno više osoba

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Više osoba uhapšeno je u policijskoj akciji protiv narko dilera, saznaje Telegraf.rs.

Kako saznajemo, u akciji PU Novi Sad i UKP uhapšene su četiri osobe i zaplenjeno je 80 kilograma marihuane, određena količina kokaina, dva automobila, ali i veća količina novca za koji se sumnja da potiče od prodaje droge.

Uhapšeni su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu zadržani do 48 sati zbog sumnje da su izvršili krivično delo Neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Prema nezvaničnim saznanjima Telegraf.rs, uhapšeni su P. B. (23) iz Velikih Crljena, M. N. (32) iz Stepojevaca, S. B. (28) iz Surčina i S. S. (27) iz Ljubovije.

(Telegraf.rs)

Video: Episkop Sergije: "Bez pomoći Vučića ne bi bila moguća obnova manastira Rmanj"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Мали Радојица

    5. februar 2026 | 22:46

    Свака част полицији, само наставите тако!!! Имате пуну подршку народа браво!!!

  • B Frankfurt

    6. februar 2026 | 00:26

    One 5 tone iz Krusevca ostace u senci ove velike zaplene

  • Kranp

    6. februar 2026 | 00:32

    Kako su krenuli i brasno iz ambara ima da oduzimaju..!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA