Uhapšen mladić koji je osumnjičen da je zapalio automobil Bake Praseta

E. H.
E. H.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 9

Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beograduodredio je zadržavanje od 48 sati za osumnjičenog Z.R. (23), nakon što su policijski službenici utvrdili njegov identitet.

Osumnjičenom se stavlja na teret krivično delo izazivanja opšte opasnosti iz člana 278, stav 1 Krivičnog zakonika, jer je u noći između 15. i 16. februara 2026. godine u Hercegovačkoj ulici podmetnuo požar na putničkom motornom vozilu marke Mercedes-Benz tip Brabus, u vlasništvu Bogdana Ilića.

U zakonskom roku osumnjičeni će biti sproveden u tužilaštvo radi saslušanja, nakon čega će tužilaštvo dati dalje saopštenje o slučaju.

O ovom predmetu postupa Više javno tužilaštvo.

(Telegraf.rs)

Video: Sneg prekrio Staru Planinu: Nestvaran prizor

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Бране

    17. februar 2026 | 19:26

    Још само да га адекватно казните са дугогодишњом робијом

  • Xzx

    17. februar 2026 | 19:03

    Bss me zanima da li ce da plati stetu koja je nastala

  • Realnost

    17. februar 2026 | 19:29

    Bitno ko je nalogodavac

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA